Дні Пінзеля в Бучачі

Дні ПінзеляДні Пінзеля в Бучачі

Місто Бучач дуже багате на історичні, архітектурні пам’ятки. Тут проживали та творили багато відомих людей. Серед них скульптор Іоан Георг Пінзель, галицький скульптор середини 18 століття, представник пізнього бароко і рококо. В наш час цікавість до його творчості була піднята  завдяки Б.Г.Возницькому.  Після потужної виставки у  Луврі, як справедливо стверджує Тарас Возняк, популяризація творчості знаменитого скульптора спала. Саме тому, починаючи з 2016 року в Бучачі щорічно на початку червня вирішено проводити “Дні Пінзеля“.  Мета дуже проста – привернути увагу до мистецької спадщини, поширити інформацію про творчість Йогана Георга Пінзеля. Показати людям де, в яких умовах творив скульптор. В якому середовищі духовності знаходилися його творіння, якою емоцією вони дихають. Під час проведення днів буде відкрито доступ до всіх архітектурних пам’яток та музеїв Бучача. Кожного дня будуть спеціальні екскурсійні рейси автобусів в село Рукомиш до фігури Св.Онуфрія.  До нас запрошуємо науковців, мистецтвознавців та людей, які цікавляться скульптурою, мистецькими пам’ятками, творчістю Пінзеля, щоб вони поділилися інформацією , своїми знаннями. Крім того кожний день буде завершуватися камерним концертом у костелі Успіння Богородиці серед скульптур Пінзеля.

 

Пінзель-Лого-22

  З 3 по 5 червня 2016 року у місті Бучачі будуть проводитися

 “Дні Пінзеля

ПРОГРАМА

 

ОРГКОМІТЕТ

3.06 о 18.00 у Костелі відбулось відкриття Днів Пінзеля у Бучачі. По-справжньому мистецька атмосфера, залишалось тільки забути просто всі навколишні турботи і поринути у світ барокової музики сповна. Це, мабуть, певного роду медитація, але шлях до Нірвани набагато коротший завдяки ‪#‎HarmoniaNobile‬ (https://www.facebook.com/HarmoniaNobile )

Дні Пінзеля в Бучачі. День другий. 4 червня 2016 р.

Сьогодні вперше за багато років бучацька Ратуша ожила. Її стіни знову відкрилися для простих відвідувачів, а міфічні герої скульптур геніального Пінзеля чи то залишками, які вижили, чи то копіями знову повернулися у рідну будівлю.


Другий день”Днів Пінзеля” у Бучачі здивував насиченою програмою, цікавими гостями та оригінальними подіями.

Концерт у костелі.

(Visited 712 times, 1 visits today)