Дні Пінзеля в Бучачі.День третій

Третій день розпочався з Літературної мандрівки Бучачем.
Зі слів гостя з Камянця-Подільського, який вчора спеціально приїхав на декілька годин до нас на Дні Пінзеля, Сергія Ермакова, такої оригінальної мандрівки він ще ніде не бачив!

В с. Рукомиш о 13 годині відбулася Святкова Літургія за митців, науковців, учасників “Днів Пінзеля”. Додамо, що на подвір’ї була виставлена оригінальна скульптура Св.Онуфрія.

В церкві Св.Покрови з захопленням ловили кожне слово Володимира Бевза та Миколи Бевза. Уродженців Бучача. Бевз Микола Валентинович – доктор архітектури, професор, завідувач кафедри реставрації архітектурної і мистецької спадщини Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка».Досліджує історичні міста Західної України, їх еволюцію, типи, розпланувальні системи, їх композиційно-містобудівні характеристики, а також проблеми збереження в них історико-архітектурної спадщини.

Досить тісно було в кав’ярні на Агнона – там Євгенієя Кононенко розповідала про таємниці Пінзеля. У рамках фестивалю #ДніПінзеля в місті #Бучач презентували книгу “Жертва забутого майстра”.

На закритті в Костелі Успіння Богородиці, відбувся показ фотомоментів трьох насичених днів, слова подяки від організаційного комітету та чудова гра візитівки нашого міста народного інструментального ансамблю “Опус”.

Ще декілька днів будуть йти завершальні роботи: прибирання, зняття афіш, написання підсумкових статей, звітування за використані кошти та інше. Більшість з нас цього вже не помітить і мало хто буде цікавитися, чи пропонуватиме свою допомогу, бо це нудно і не цікаво. Але організатори мусять це зробити тому, що цей етап є не менш важливий ніж усі попередні!

Цим повідомлення ми, усі відвідувачі та й просто жителі чи шанувальник міста #Бучач, висловлюємо усім організаторам величезну подяку за вашу таку трудомістку, якісну та потрібну виконану роботу!
І тільки ви знаєте, скільки у вас пішло сил, нервів та здоров’я, щоб ми мали таке свято як #ДніПінзеля

ІНФО: Молодіжний портал Бучача

На превеликий жаль через технічні причини не знято на відео заключний концерт. Якщо в когось є якесь відео , просимо поділитися. Дякуємо.

(Visited 153 times, 1 visits today)